Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V dnešnom prepojenom svete je bezpečnosť všetkým.

Spoločnosť Canon sa preto spojila s odborníkmi na kyberbezpečnosť – spoločnosťou McAfee, aby pomohla poskytovať zákazníkom bezpečné služby prostredníctvom najnovších bezpečnostných inovácií. So softvérom McAfee Embedded Control môžu otvárať nové zdroje príjmov a zabezpečiť investície zákazníkov do budúcnosti.

Sme si absolútne istí našou bezpečnostnou ponukou

Sme presvedčení, že môžete úplne dôverovať našej bezpečnostnej ponuke. Vďaka nášmu partnerstvu so spoločnosťou McAfee môžete zákazníkom ponúkať výsledky našej kombinovanej odbornosti a zbaviť ich starostí. Naše zariadenia imageRUNNER ADVANCE sú navrhované vrátane integrovaného zabezpečenia. Avšak malvér sa rýchlo vyvíja, a preto naši zákazníci potrebujú ochranu, ktorá dokáže s týmto vývojom držať krok.

McAfee Embedded Control Software[1] sa vyvíja podľa toho, ako sa menia hrozby, takže chráni podniky zákazníkov aj proti doteraz neznámemu. Riešenie obsahuje tiež priebežne aktualizovaný zoznam bezpečných autorizovaných aplikácií, takže môžete svojich zákazníkov chrániť pred novými bezpečnostnými rizikami, nechceným narušením bezpečnosti aj kyber útokmi.

Takanobu Nakamasu, výkonný viceprezident pre Document Solutions spoločnosti Canon Europe, hovorí, „Pretože stále viac súčasných aj perspektívnych zákazníkov vyjadruje znepokojenie ohľadom zabezpečenia kancelárskych zariadení, uzavreli sme partnerstvo so spoločnosťou McAfee, aby ste mohli tieto potenciálne a frustrujúce záležitosti premeniť na príležitosť. Skombinovali sme náš hardvér a softvér so zabudovanou bezpečnosťou so softvérom McAfee Embedded Control, aby sme vám mohli ponúknuť najlepšie zabezpečenie a najnovšie inovácie v jednom optimalizovanom balení. Teraz môžete s istotou oslovovať aj zákazníkov s vyššími nárokmi na bezpečnosť a taktiež rozvíjať príležitosti prostredníctvom upgradu existujúcej klientskej základne.“

Inteligentná investícia pre vašich zákazníkov

Zákazníci očakávajú, že im investícia prinesie maximálnu hodnotu. Chcete im ju poskytnúť. S upgradmi firmvéru Canon to je nielen možné, ale aj inteligentné a jednoduché. Zákazníci budú mať prístup k najnovším inováciám, a to bez nutnosti kupovania nového hardvéru každého pol roka. Každá aktualizácia predlžuje životnosť zariadenia vyradením zastaraných funkcií. Kybernetické hrozby nezaspia na vavrínoch, a preto si to nemôžete dovoliť ani vy.

„Naša stratégia aktualizácie firmvéru dvakrát za rok vám dáva väčšiu príležitosť rozširovať ponuku služieb, zatiaľ čo zákazníci získavajú požadované spoľahlivé a praktické riešenia bez nutnosti investícií do nových technológií,“ pokračuje Nakamasu.

Konzistentnosť a kontrola s každou aktualizáciou

Znižujeme zložitosť ochrany vašich zákazníkov. Softvér McAfee Embedded Control dodávame štandardne s verziou firmvéru Platformy 3.9 a s našou platformou Unified Firmware. To uľahčuje inštaláciu na ľubovoľné zariadenie v tlačovom prostredí, takže zákazníci získavajú rovnakú kvalitu, bezpečnosť a užívateľské rozhranie pre každé zariadenie.

„Počet pripojených zariadení v organizáciách rastie, čim rastú aj riziká malvéru a útokov,“ uvádza Brent Smith, riaditeľ OEM Sales zo spoločnosti McAfee. „McAfee Embedded Control zabezpečuje integritu systémov tým, že umožňuje iba autorizovaný prístup k zariadeniam a blokuje neautorizované spustiteľné súbory. V prostredí moderných hrozieb považujeme partnerstvo so spoločnosťou Canon za výhru, vďaka ktorej získajú spoločnosti potrebnú istotu, že ich citlivé podnikové dáta zostanú chránené aj v meniacich sa kancelárskych dokumentových workflow.“

[1] Táto funkcia bude k dispozícii až pri zariadeniach 3. generácie III. Edície.