Náhlavné slúchadlá sa často pohybujú vo vyšších cenových reláciách.

Takmer každý však pozerá aj na to, aby si vybral zariadenie za čo najnižšiu cenu v čo najvyššej kvalite. Takýmto produktom sú aj slúchadlá Canyon OnRiff 10 ANC so skvelým potlačením hluku a konštrukciou, ktorú si jednoducho zamilujete.

Canyon OnRiff 10 ANC majú pohodlné náušníky, ktoré vám skvele sadnú na hlavu. Slúchadlá sú pohodlné na nosenie v meste, hromadnej doprave či len tak doma. Aktívne potlačenie hluku navyše znamená lepší zážitok z počúvania hudby či sledovania filmov a seriálov. Zapnutie ANC sa vykonáva tlačidlom na ľavom slúchadle, pričom na tomto mieste nájdete aj ďalšie tlačidlá na zapnutie slúchadiel, prepnutie prehrávanej skladby či 3,5 mm konektor.

Canyon OnRiff10Zdroj: TOUCHIT
Canyon OnRiff10

Pripojenie slúchadiel je možné až k dvom zariadeniam súčasne. Využijete to napríklad pri súčasnej práci s počítačom a smartfónom, keď chcete mať v oboch prípadoch zvuk vychádzajúci zo slúchadiel. Vhodné sú aj na hranie hier vďaka režimu s nízkou latenciou, takže si na svoje prídu aj hráči. Canyon OnRiff 10 ANC si k telefónu či počítaču môžete pripojiť prostredníctvom technológie Bluetooth 5.3, prípadne káblom, ktorý nájdete v balení. Na jedno nabitie môžete počúvať hudbu až 25 hodín a dosah slúchadiel je až 10 metrov pri pripojení cez Bluetooth.

Canyon OnRiff10Zdroj: TOUCHIT
Canyon OnRiff10

Pokojne si tak môžete užiť hudbu a nemusíte sa obmedzovať vzdialenosťou od smartfónu alebo iného zariadenia. Canyon OnRiff 10 ANC sú však aj štýlovým doplnkom k vášmu outfitu, ktorý si môžete zakúpiť až v štyroch farbách. Nechýba tak klasická matná čierna, ďalej slonovinová, tmavá zelená a tiež fialová.

Produkty značky Canyon zakúpite v sieti predajní a e-shopoch PGS, Nay a Datacomp.

Cena: 56,99 eura

Zapožičal: Canyon

Prečítajte si aj:

Katarína Šimková

Katarína Šimková
Smartfóny, nositeľná elektronika či produkty inteligentnej domácnosti, zaujímam sa o všetko, čo i len okrajovo súvisí s technológiami.