Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Španielska značka Cecotec, líder v oblasti elektroniky v južnej a západnej Európe, vstupuje na slovenský a český trh. Prinesie technologicky vyspelé produkty za primerané ceny v kategóriách robotické a tyčové vysávače, ručné vysávače, robotické čističe okien, kávovary, televízory, produkty osobnej starostlivosti, malej a veľkej elektroniky. Oficiálnu distribúciu značky Cecotec na Slovenku a v Čechách zastreší spoločnosť Play Electronics, s.r.o.

Viac ako 6 miliónov predaných produktov

Inovatívna spoločnosť Cecotec založená dvomi bratmi sa stala za 10 rokov lídrom na španielskom trhu v kategórii online i offline. Aktuálne vyrába a na svetový trh distribuuje viac ako 1800 druhov výrobkov. O jej sile svedčí takmer 6 miliónov predaných produktov, viac ako 143 registrovaných patentov a približne 200 registrovaných priemyselných návrhov. Značka Cecotec je so svojím širokým sortimentom malých a veľkých domácich spotrebičov prítomná vo viac ako 50 krajinách sveta.

Silný a ambiciózny distribútor

Dovoz a distribúciu značky Cecotec na Slovensku zastrešuje spoločnosť Play Electronics, s.r.o. Spoločnosť sa posledných 15 rokov venovala výhradnej distribúcii značky iRobot na Slovensku s ročným predajom 25-tisíc robotických vysávačov. Aktuálne vstupuje na trh s ponukou robotických, tyčových, ručných vysávačov a elektrických mopov. Do konca roka ponúkne aj robotické čističe okien. „Cecotec vtrhne na slovenský a český trh ako uragán. Tento rok dovezieme 10-tisíc robotických vysávačov,“ upresňuje ambiciózne plány Denisa Kadorová, CEO spoločnosti Play Electronics, s.r.o. Tiež upresňuje svoje vnímanie španielskeho lídra: „Cecotec je moderne koncipovaná firma, ktorej stratégiou je prinášať inovatívne technológie za dostupnú cenu. Slovenskí a českí zákazníci sa majú na čo tešiť.“

Viac než široké portfólio produktov

K ponuke robotických a tyčových vysávačov na začiatku roka 2024 pribudnú kávovary a televízory s technológiami LED, QLED i OLED. Play Electronics, s.r.o. ponúkne aj produkty na prípravu a spracovanie jedla, následne produkty osobnej starostlivosti. Plánuje priniesť aj celú kategóriu malej a veľkej elektroniky. „Nebránime sa ani dovozu fitness strojov či iných výrobkov, ktoré uspokoja potreby zákazníkov na slovenskom a českom trhu. Na Slovensku máme vlastné sklady, na vstup na trh sme dôkladne pripravení,“ dopĺňa Denisa Kadorová. Kompletný servis produktov Cecotec zastrešuje silný servisný partner Fixit. Samotná komunikácia medzi zákazníkmi a servisom ostáva v rukách spoločnosti Play Electronics, s.r.o..

Predaj produktov koncovým zákazníkom prebieha priamo na oficiálnych webových stránkach www.cecotecshop.skwww.cecotec.cz. Produkty Cecotec sú zaradené aj v ponukách autorizovaných partnerov a predajcov elektroniky NAY, Alza, Planeo, Mall a ďalších.

Značky: