Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Hudobník a spisovateľ Branislav Jobus prijal výzvu Ľubomíra Feldeka a básňou podporil charitatívnu aktivitu Orangeu, ktorý už tretíkrát spojil Orange Vianoce s dobročinnosťou. Ako jediný operátor skombinoval aj tento rok svoju komerčnú vianočnú ponuku s pomocou iným, aby aj ľudia s neľahkým osudom mohli zažiť Vianoce jedna báseň.

“Ale páči sa mi štedrosť ľudí, ktorá sa v nich zrazu budí. A keď každý cent má zrazu váhu, pomoc stojí za námahu,“ odkazuje známy hudobník vo svojej básničke a dodáva: “Som šťastný vždy, keď niekoho dokážem potešiť a preto som rád, že môžem básňou, prispieť k tomu, aby tento rok prežili Vianoce jedna báseň aj rodiny, ktoré si to inak nemôžu dovoliť.“

Orange už tretí rok ako jediný telekomunikačný operátor spojil svoju komerčnú vianočnú ponuku s dobročinnosťou. Za každý paušál, internet, televíziu alebo inú službu, ktorú si do 28. novembra 2016 zákazníci objednajú, prispeje na krajšie Vianoce ľuďom, ktorí sú v núdzi. Tak majú aj zákazníci Orangeu možnosť dať pred Vianocami to najlepšie a urobiť radosť nielen sebe a svojim blízkym, ale aj ostatným. Aktuálne sa týmto spôsobom podarilo vyzbierať viac než 16 000 Eur.

Ako prvý podporil myšlienku priniesť Vianoce jedna báseň tým, ktorý to potrebujú básnik Ľubomír Feldek. Zareagoval na výzvu detí zo spotu Orangeu a zároveň vyzval svojich kolegov, známych, aby sa pridali k jeho iniciatíve a prispeli svojimi dielami.

Značky: