Chrome 87 pridáva ikony do svojho menu

0

Menu bude pôsobiť prehľadnejšie.

Kým doteraz prehliadač poskytoval značne minimalistický vzhľad, toto sa postupne zmení. Nakoniec, uvidíme, ako to celé bude vyzerať na rôznych smartfónoch. V dnešných časoch, kedy sú displeje spravidla s HD+ a vyšším rozlíšením, nebude problém s „bobtnaním“ rozhrania a toho, čo sa na obrazovku zmestí.

Podľa správy na webe 9To5Google sa aktualizácia začala distribuovať od verzie Chrome 87. Aktualizácia sa najprv nemusí prejaviť. Nemusíte ani pozerať, akú verziu Chrome vo svojom smartfóne máte, stačí ju zatvoriť.

To ale potrebujete spraviť ukončením aplikácie, najlepšie z multitaskingového menu systému a „killnúť“ ju ručne. Po novom spustení sa zobrazia ikony v menu prehliadača. Kto by zmenu nevidel, ešte nemá stiahnutú najnovšiu verziu prehliadača.

chrome

Zdroj: 9To5Google

Prečítajte si aj:

Chrome: Google ponechá prehliadač vo Windows 7 funkčný minimálne do roku 2022

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár