Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Creative Technology dnes uviedla na trh Creative BT-W4, svoj najnovší Bluetooth audio vysielač, ktorý kombinuje bezproblémové pripojenie a zvuk s vysokým rozlíšením pre vynikajúci bezdrôtový zážitok, čím poskytuje používateľom výhodu v dnešných čoraz viac preplnených RF prostrediach, či už ide o prácu alebo zábavu.

Vďaka najnovšiemu adaptačnému kodeku aptX dokáže BT-W4 monitorovať kvalitu pripojenia, typ obsahu a optimálne prispôsobuje dátový tok pre RF prostredie používateľa – automaticky a úplne bez problémov. Ponúka tiež 24-bitový zvuk s vysokým rozlíšením streamovaný pri frekvencii 48 kHz a spolu so spoľahlivosťou pripojenia zabezpečenou technológiou Bluetooth 5.2 môžu používatelia očakávať neprerušované a všestranné zlepšenie čistoty a hĺbky hudby, filmov a hier.

Všestrannosť BT-W4 vyniká jednoduchým prepínaním medzi štyrmi zariadeniami stlačením jediného tlačidla, vďaka čomu je vykonávanie viacerých úloh hračkou. Súčasťou balenia je analógový pripojiteľný mikrofón, ktorý sa najlepšie používa s hernými konzolami, takže používatelia sa môžu jednoducho podľa ľubovôle zhovárať so spoluhráčmi. Podporu hlasového chatu dopĺňa režim Hands-Free Profile, ktorý sa ľahko aktivuje po pripojení k bezdrôtovej náhlavnej súprave.

Používatelia si môžu BT-W4 prispôsobiť podľa seba pomocou rôznych funkcií personalizácie. Po pripojení k aplikácii Creative môžu používatelia na diaľku prepínať medzi spárovanými zariadeniami alebo resetovať zoznam párovacích zariadení a upravovať zvuk pomocou ekvalizéra a funkcie Sound Blaster Acoustic Engine.

Kompatibilný s PC, Mac, Nintendo Switch, PS4 a PS5, Creative BT-W4 je dôstojným spojencom pre náročných používateľov ako kompetentný nástroj, ktorý všetko zvládne jednoducho.

Ceny a dostupnosť

Creative BT-W4 sa predáva za 54,99 EUR a je k dispozícii v online obchode Creative.

Ďalšie informácie o Creative BT-W4 nájdete na adrese creative.com/BTW4.  

Značky: