Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

 Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Creative Live! Cam Sync 4K, najnovšej webkamery, ktorá je vybavená šikovnými funkciami na splnenie všetkých potrieb videokonferencií alebo streamovania.

Vďaka vysoko výkonnému 8MP obrazovému snímaču Sony 4K UHD*, funkcii nastavenia podsvietenia a širokouhlému objektívu s uhlom záberu 95° zachytáva táto webkamera viac v rámci záberu a poskytuje krištáľovo čisté videá aj pri slabom osvetlení s plynulou snímkovou frekvenciou až 40 FPS. Ideálna pre profesionálov, streamerov a všetkých, ktorí chcú posunúť kvalitu videa na vyššiu úroveň.

Rozlúčte sa s rozmazaným videom a privítajte dokonalosť v rozlíšení 4K s Creative Live! Cam Sync 4K.

Creative Live! Cam Sync 4K však nie je len o kvalite videa. Má aj dva zabudované mikrofóny, ktoré dokážu zachytiť hlas používateľa s čistotou a presnosťou. Takže či už ide o prezentácie, živé vysielanie alebo len chatovanie s priateľmi a rodinou, táto webkamera sa postará o to, aby používatelia vyzerali a zneli skvele v akomkoľvek prostredí. Navyše má integrovaný kryt objektívu pre väčšie súkromie a univerzálnu montážnu svorku, ktorá umožňuje používateľom väčšiu flexibilitu pri hľadaní najlepšieho uhla.

Nastavenie Creative Live! Cam Sync 4K je tiež veľmi jednoduché. Je kompatibilná s UVC, čo znamená, že sa používatelia môžu hneď vrhnúť na virtuálne stretnutia a začať streamovať bez akýchkoľvek ďalších ovládačov. Je tiež kompatibilná s väčšinou videokonferenčných platforiem a obľúbenými streamovacími aplikáciami. A ak by to nestačilo, dodáva sa dokonca so súpravou SmartComms prostredníctvom aplikácie Creative. Táto súprava obsahuje funkcie, ako sú VoiceDetect a NoiseClean-Out, ktoré zabezpečia čistejšiu komunikáciu kedykoľvek a kdekoľvek.

Či už na pracovné alebo osobné použitie, Creative Live! Cam Sync 4K je dokonalým nástrojom na dosiahnutie vyššej kvality videa s čistým zvukom.

*Výstupné rozlíšenie 4K UHD a možnosť manuálneho výberu preferovaného rozlíšenia si vyžaduje kompatibilný softvér tretej strany.

Creative Live! Cam Sync 4K stojí 79,99  EUR a je k dispozícii na stránke Creative.com.

Viac informácií nájdete na stránke www.creative.com/LiveCam4K

Značky: