Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Creative Technology Ltd oznámila, že predvedie na výstave CES 2018 oceňovaný X-Fi Sonic Carrier. Ten, ktorý získal nadšené recenzie od priemyselných znalcov po celom svete, keď bol pred spustením predvedený v Spojených štátoch. CES 2018 bude skvelou príležitosťou pre tých, ktorí chcú priamo zažiť tento fenomenálny zvuk.

Sonic Carrier zosobňuje Zvuk zajtrajška (Audio of Tomorrow), je to výkonný systém domácej zábavy so 17 meničmi v konfigurácii 15.2 a výkonom 1000W RMS, ktorý prináša bezkonkurenčne výkonné audio riešenie, narozdiel od komplexnejších riešení s viacerými diskrétnymi reproduktormi a chaotickým káblami, ktoré mnoho krát stoja viac.

Sonic Carrier získal pred CES 2018 aj ocenenie Best of CEDIA 2017 Award od AVS Forum, najväčšieho fóra fanúšikov AV, kde bol pomenovaný ako ‘soundbar bohov’:

“Úplne ma to dostalo… Ak by sa ma niekto spýtal na názov najlepšieho soundbaru, aký som kedy počul, tak odteraz nebudem mať jediný dôvod zaváhať. Jednoducho odpoviem, ‘Bez akejkoľvek otázky, že je to X-Fi Sonic Carrier od spoločnosti Creative…’ Kvalita holografického priestorového zvuku zariadenia Creative X-Fi Sonic Carrier je niečo, čo som predtým nepočul zo žiadneho soundbaru. Oh, a ten subwoofer. Wow.” – Mark Henninger, Senior Editor, AVS Forum

Pozri čo hovoria ostatní recenzenti a odborníci z priemyselnej oblasti o Sonic Carrier:

“Môj ty Bože, to bolo neuveriteľné. Sonic Carrier bol schopný vyplniť stánok spoločnosti Creative na rušnej výstave (v otvorenej výstavnej hale na E3) plným a bohatým zvukom s podporou technológie SuperWide X-Fi, ktorá dokáže poskytnúť aj komprimovaným stereo zdrojom panoramatickú zvukovú scénu. Ale oveľa pôsobivejšie, priestorové zvuky ako vtáči štebot alebo vejúce krídla, mal som pocit akoby sa to deje za mnou a nado mnou.” – Jeff Grubb, Reporter at GamesBeat, VentureBeat.com

“Predstavovanie zariadenia Creative Sonic Carrier bolo skutočným zjavením, aké som ešte nikdy nezažil. Vyniká miestnosťou vyplňujúcim domácim kinom, ako aj pôsobivou implementáciou technológie Dolby Atmos. Je ťažké uveriť tomu, že to bola iba jedna krabica so subwooferom.” – Chris Chiarella, noted audio/video journalist

Zaži akustickú holografiu na výstave CES 2018

Návštevníci budú môcť zažiť fenomenálny zvuk X-Fi Sonic Carrier na vlastnej koži, keď navštívia Creative Suite na výstave CES 2018, The Venetian, Level 2, Bassano 2701 – 2703 od 9. – 12. Januára, 2018.

Zaži zvukovú holografiu slúchadiel v Creative Suite

Buďte prvý na svete, ktorý sa stanú svedkami novej prelomovej technológie Super X-Fi®, ktorý reprodukuje zážitok z počúvania reproduktorov pre slúchadlá – je to ako kúzlo 3D holografie, ale v audiu, pre slúchadlá. Ďalšie informácie nájdete v samostatnej tlačovej správe na zariadenie Super X-Fi alebo v sekcii sxfi.com. 

CES 2018 exkluzívne!

Spoločnoť Creative ponúkne všetkým návštevníkom Sonic Carrier v exkluzívnej úvodnej ponuke na CES 2018. Ak sa chcete dozvedieť viac o programe Sonic Carrier a jeho exkluzívnych ponukách na CES 2018, navštívte webovú stránku soniccarrier.com/ces2018.

Značky: