Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Square Enix spolupracuje so spoločnosťou Creative na uvedení slúchadiel s vyladeným zvukovým profilom a integrovaným systémom osvetlenia Aurora Reactive pre FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIU.

Spoločnosť Creative Technology Ltd dnes oznámila, že slúchadlá Sound BlasterX H7 Tournament Edition, slúchadlá H5 Tournament Edition, klávesnica Vanguard K08 a myš Siege M04 boli oficiálne odporúčené pre najnovšiu hru FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIU od Square Enix. Spoločnosť Creative v spolupráci so spoločnosťou  SQUARE ENIX CO., LTD. uvádza oficiálny FFXV zvukový profil pre slúchadlá  Sound BlasterX H7 Tournament Edition. Nedávno vydaná FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIA tiež obsahuje integráciu systému osvetlenia Creative Aurora Reactive v samotnej hre.

Sound BlasterX: Odporúčaná výbava pre FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIU

Sound BlasterX H7 Tournament Edition s oficiálne vyladeným FFXV zvukovým profilom

Ako jedny z odporúčaných slúchadiel pre FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIU, ponúkajú slúchadlá Sound BlasterX H7 Tournament Edition so zabudovaným USB DAC dokonca vlastný zvukový profil hry, špeciálne vyladený priamo vývojarmi hry. Vyladený FFXV zvukový profil prinesie na svetlo sveta krásne vytvorený Eos svet, tak ako ho predstavili pôvodní tvorcovia hry. Používatelia si môžu tento najnovší FFXV zvukový profil jednoducho stiahnuť prostredníctvom najnovšej aktualizácie softvéru BlasterX Acoustic Engine na webovej stránke Creative.

Systém osvetlenia Aurora Reactive je plne synchronizovaný s FFXV akciami

Používatelia si môžu vychutnať dokonalý zážitok z FFXV so systémom osvetlenia Aurora Reactive od Sound BlasterX, ktorý je oficiálne certifikovaný pre prácu s Windows edíciou 15. verzie hry FINAL FANTASY. Počnúc mechanickou hráčskou klávesnicou Sound BlasterX Vanguard K08 s integrovaným systémom osvetlenia Aurora Reactive je zameraný na rozšírenie zážitkov z FFXV z počítača do miestnosti s očarujúcimi 16.8 miliónmi RGB farieb.

Pri hraní FINAL FANTASY XV WINDOWS EDÍCIE budú mať používatelia prístup k prispôsobeným svetelným efektom navrhnutým špeciálne pre prácu s hrou na počítači.  Špeciálne efekty osvetlenia FFXV budú následne dostupné pre iné produkty v ekosystéme Aurora Reactive.