Spoločnosť Creative Technology uviedla na trh Creative Stage Air V2, svoj najnovší soundbar pod monitor, ktorý je navrhnutý tak, aby svojim minimalistickým tvarom poskytol používateľom plnohodnotný zvukový zážitok, a ktorý je aj univerzálny z hľadiska možností pripojenia.

Stage Air V2 je oproti svojmu obľúbenému predchodcovi (Stage Air) prepracovaný zvnútra aj zvonka. Má nový vzhľad a zároveň si zachováva štíhly a kompaktný profil. Vďaka novým dvojitým plnorozsahovým meničom a nadrozmernému pasívnemu chladiču poskytuje plnšie znejúci zvuk s výrazne lepšími basmi, aj keď nie je súčasťou dodávky subwoofer.

Tento soundbar má komplexný profil pripojenia pre kompatibilné zariadenia (medzi ktoré patrí PC, Mac, PS5, Nintendo Switch, mobilné zariadenia) – používatelia môžu pohodlne pripojiť jediný kábel USB pre zvuk a napájanie alebo sa vrátiť k spoľahlivému 3,5 mm portu pre analógové pripojenie.  Môžete ho použiť aj ako bezdrôtový reproduktor, ktorý je vybavený najnovšou technológiou Bluetooth 5.3 so šiestimi hodinami prehrávania na jedno nabitie – čo používateľov nabáda, aby si ho brali so sebou na domáce dobrodružstvá.

Stage Air V2 vás poteší, či už ako kompaktné a priestorovo úsporné príslušenstvo na pracovný stôl, alebo na kuchynskej linke, kde spestrí prípravu na párty. Používatelia nepochybne získajú viac než každodennú dávku dobrých zvukových vibrácií v cenovo výhodnom balení.

Ceny a dostupnosť

Creative Stage Air V2 stojí 59,99 EUR a je k dispozícii v online obchode Creative.

Ďalšie informácie o Creative Stage Air V2 nájdete na adrese creative.com/StageAirV2.  

Značky: