Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Creative Technology pripravuje uvedenie slúchadiel Creative Zen Hybrid, ktoré sú vybavené množstvom funkcií pre každodenné používanie pre používateľov, ktorí chcú zostať v pohode aj na cestách. Pred spustením na trh 8. júna 2022 spoločnosť Creative rozdá 100 kusov prostredníctvom exkluzívnej tomboly organizovanej pre fanúšikov.

Kľúčové vlastnosti Creative Zen Hybrid

Hybridné aktívne potláčanie hluku (ANC)

Vďaka dopredným a spätnoväzbovým mikrofónom na každom slúchadle potlačí technológia Hybrid ANC až 95 % okolitého hluku. Čistota hlasu je pri hovoroch vylepšená pomocou prídavného mikrofónu s potlačením hluku.

Ambient Mode

Používatelia môžu v prípade potreby sledovať okolie, či už kvôli bezpečnosti na rušných uliciach, alebo kvôli pohodliu pri objednávaní nápojov v kaviarni.

40 mm neodymové meniče

Zen Hybrid sú odborne vyladené internými inžiniermi spoločnosti Creative pre hrejivý zvuk s presnými basmi a jasnými, čistými výškami a sú dobre vyvážené pre širokú škálu žánrov.

Dlhá výdrž batérie, super rýchle nabíjanie

Zen Hybrid sú maratónske slúchadlá, ktoré vydržia hrať až 37 hodín (s vypnutým ANC) a až 27 hodín (so zapnuým ANC). Poskytuje tiež päť hodín prehrávania len s piatimi minútami nabíjania.

Ideálne na každodenné prenášanie

Zen Hybrid slúchadlá so štíhlym profilom sú ľahké, skladateľné s náušníkmi otočnými o 90° a ľahko sa ukladajú do prenosného puzdra.

SXFI READY

Zen Hybrid sú slúchadlá SXFI READY; používatelia môžu využívať bezplatnú ukážkovú verziu ocenenej technológie Super X-Fi prostredníctvom SXFI app a vychutnať si holografický zvuk na lokálnom hudobnom obsahu vo svojich telefónoch.

100 kusov pre fanúšikov

Zen Hybrid bude uvedený na trh za cenu 98,99 EUR; spoločnosť Creative rozdá 100 kusov svojim fanúšikom, ktorí sa môžu tešiť aj na exkluzívne zľavy. Záujemcovia sa môžu prihlásiť tu.

Značky: