Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Séria EAGLE PRO AI kombinuje Wi-Fi 6 s výkonnou AI a poskytuje domácnostiam a malým kanceláriám zážitok z Wi-Fi aký doposiaľ nepoznali

Spoločnosť D-Link, svetový líder v oblasti sieťových technológií a konektivity,  predstavila svoj nový inteligentný router R15 EAGLE PRO AI AX1500. Novinka kombinuje najnovšiu technológiu Wi-Fi 6 s umelou inteligenciou a ponúka neuveriteľné pokrytie a rýchlosť Wi-Fi – sieť, ktorá sa neustále optimalizuje a vylepšuje a je preto ideálna pre domácich používateľov, aj malé kancelárie.

Inteligentný smerovač R15 EAGLE PRO AI AX1500 ponúka dvojpásmové bezdrôtové pripojenie rýchlosťou až 1 500 Mbps, ktoré poskytuje bleskurýchle Wi-Fi so zvýšeným dosahom, spoľahlivosťou a pokrytím až do 230 metrov štvorcových. To umožňuje užiť si Wi-Fi ako nikdy predtým a zároveň je to perfektné riešenie pre tých, čo vyžadujú stabilné Wi-Fi s minimálnymi interferenciami.

Smerovač R15, ktorý v sebe spája technológiu Wi-Fi 6 s umelom inteligenciou (AI), ponúka 1024 QAM, MU-MIMO a OFDMA na zvýšenie rýchlosti, dosahu a účinnosti siete.

Vstavaný AI Wi-Fi Optimiser nepretržite monitoruje komunikačné kanály pre zabezpečenie Wi-Fi s najmenším rušením, aby bolo pripojenie vždy čo najlepšie. Zároveň AI Traffic Optimiser uprednostňuje najdôležitejšie úlohy využívajúce internet pre optimalizované online zážitky a najlepšiu stabilitu pripojenia. Funkcia AI Parental Control ponúka používateľom flexibilnú kontrolu nad online aktivitami ich detí – bezpečnosť na sieti je vždy prioritou.

Nový router sa veľmi ľahko nastavuje a manažuje. V prípade potreby môžete dosah svojej Wi-Fi siete ešte predĺžiť pomocou EAGLE PRO AI Mesh extendéru (E15) alebo prídavných Mesh systémov (M15-2 a M15-3), ktoré budú dostupné neskôr v tomto roku. Všetky zariadenia sú vybavené funkciou AI Mesh Optimiser, ktorá zaisťuje silné spojenie medzi sieťovými uzlami a unikátna AI technológia tvarovania lúča, ktorá zaisťuje bezproblémové a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie.

Správa vašej Wi-Fi nebola nikdy jednoduchšia vďaka integrovanému pomocníkovi AI Assistant. Ten neustále diagnostikuje sieť a monitoruje využívanie dát, následne posiela odporúčania a týždenné správy prostredníctvom aplikácie EAGLE PRO AI. R15 je kompatibilný aj s hlasovými asistentmi Google a Amazon Alexa, čo používateľom umožňuje ľahko a pohodlne využívať správu siete pomocou hlasových príkazov.

Cena a dostupnosť

Nový inteligentný router R15 EAGLE PRO AI AX1500 bude na Slovensku a v Českej republike k dispozícii prostredníctvom siete predajcov IT a systémových integrátorov za odporúčanú maloobchodnú cenu 59,90 eur (1 599 Kč) vrátane DPH. Pre viac informácií navštívte stránky miestnej pobočky D-Link na adrese https://eu.dlink.com/cz/cs.

Značky: