Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť DIGI Slovakia do svojho satelitného portfólia zaradila 3 športové programy v HD kvalite.

Do základného balíka pribudli kanály Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, ktoré nahradili ich doterajšie verzie v SD kvalite. Navyše do balíka Extra Šport HD+ bol zaradený program DIGI Sport 4 HD.

“Snažíme sa vyhovieť všetkým fanúšikom športu, ktorým poskytujeme lepší zážitok zo sledovania prenosov vďaka vysokej kvalite obrazu a zvuku. Dokonca sa môžeme pochváliť najširšou ponukou športových programov v HD kvalite,“ vyjadril sa Roman Vavrík, riaditeľ marketingu a predaja spoločnosti DIGI Slovakia.

„V súlade so stratégiou „Rozpáľ svoju vášeň“, ktorá ma za cieľ dosiahnuť spojenie fanúšikov a športovcov po celom svete, je dlhodobým záväzkom značky Eurosport poskytovať miestnemu publiku ten najlepší zážitok zo sledovania športu, ktorý milujú. Preto sme radi, že sme posilnili našu pozíciu na slovenskom trhu tým, že prinášame prémiový športový obsah, akým je napríklad Bundesliga, US Open, European Snooker Championship, Olympiáda v rokoch 2018 až 2024 a mnoho ďalších pre všetkých klientov Slovak Telekom a DIGI Slovakia prostredníctvom Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD“, uviedla Victoria Davies, viceprezident country manager spoločnosti Discovery CEE.