Duševná pohoda a zdravie aj na Instagrame

0

Instagram zavádza novú formu zobrazovania tematicky podobných príspevkov.

Zatiaľ sa aj vzhľadom na situáciu vo svete v súvislosti s vírusom sústreďuje na instagramerov a profily, ktoré dávajú príspevky o zdraví. Nielen o ňom ale aj o duševnej pohode, rovnováhe a udržiavaní dobrého stavu mysle. Podľa servera PhoneArena bude nové zobrazenie nazvané Guides.

Novú formu zoskupenia si môžete pozrieť napríklad na profile @afspnational. Do nového zobrazenia sa dostane ťuknutím na ikonu bookletu. Teda pribudlo nové zobrazenie spomedzi aktuálneho triedenia príspevkov na danom kanály.

Toto zobrazenie je užitočné a o tom, ako si to Instagram predstavuje sa môžete už teraz presvedčiť na týchto profiloch – @heads_together@vitaalere@klicksafe@headspace_aus@deepikapadukone@sudahdong alebo napríklad @eenfance.

Nejde o funkciu, ktorá vyžaduje postupné uvoľňovanie. Tu bude závisieť od toho, ako budú instagrameri (profily) možnosť Guide ponúkať.

Zdroj: PhoneArena

Prečítajte si aj:

Instagram vylepšuje webové rozhranie: Pribudli dve užitočné funkcie

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár