Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V sobotu 22. augusta budú mať už ôsmy rok svoj veľký deň cyklisti z Bratislavy a okolia. Tohtoročný maratón Kellys Green Bike tour má však tento rok novú kategóriu Ebike, ktorej partnerom je najväčšie slovenské centrum pre elektrobicykle: ebajk- svet elektrobicyklov.

logo green bike tour_nowat

Magické lesné chodníčky, namáhavé, ale lákavé stúpania a klesania, potoky a lúky v Malých Karpatoch budú i tento rok hostiť odvážnych cyklistov, ktorí si prídu zmerať svoje sily na dvoch kolesách. Štart i cieľ je na známej Partizánskej lúke na Železnej studničke. Pre kategóriu Ebike bola zvolená kratšia trať (34 km). Tá štartuje o 10:30 hod., prezentácia súťažiacich je od 8:00 hod.

Aj pre fandiace rodiny

Podujatie je venované nielen športovcom, ale aj ich fandiacim rodinám. Pre deti bude pripravený bohatý športovo – kultúrny program. V rámci neho si môžu zasúťažiť i deti. Cyklomaratónik bude na mieste štartu i cieľa – Partizánskej lúke v niekoľkých vekových kategóriách.
Ako je tradíciou každý rok, i teraz organizátor venuje časť štartovného a výťažok verejných zbierok a dražieb bude na pomoc našim najmenším, ale najstatočnejším bojovníkom – onkologicky chorým deťom.

Tešíme sa na Vašu účasť, vidíme sa 22. augusta 2015 na štarte na Partizánskej lúke.

Viac informácií o podujatí: www.kellysgreenbiketour.sk/propozicie

O značke ebajk

ebajk je nové špecializované obchodno-servisné centrum zamerané na elektrobicykle. Je to predajňa a požičovňa širokého spektra elektrobicyklov a špeciálnych doplnkov a vybavenia. Projekt a značka „ebajk“ vznikla ako dôsledok snahy realizovať sa prostredníctvom zážitkov a prežitých pozitívnych emócií zo športu. Zámerom je umožniť zákazníkom lepšie a plnohodnotnejšie užívať si pohyb, využívať nové rozumné technológie, a to produktmi s vysokou kvalitou a efektivitou. Plne vybavené centrum predáva, požičiava a servisuje akýkoľvek elektrobicykel. eBajk reprezentuje značky Ghost, Haibike, Felt, Winora, Apache, Bosch, Shimano, Yamaha, Cratoni, SKS, XLC, Fharer, Club Ride Apparel, Engel sports. ebajk centrum poskytuje autorizovaný servis značiek Bosch a Shimano. Zabezpečuje aj servisovanie asistenčných pohonov Yamaha a 8Fun. Viac info nájdete priamo na http://www.ebajk.sk/ a https://www.facebook.com/ebajk.sk.