Výstava ed Forum sa konala v hoteli Safron v Bratislave 9. septembra 2016. Svoje najlepšie produkty tu predstaavili zástupcovia značiek, ktoré distribuuje na Slovensku spoločnosť eD System

Magazín TOUCHIT bol mediálnym partnerom, preto sme tu aj osobne boli a hovorili sme so zástupcami jednotlivých značiek. Pozrite sa, čo všetko sa tu vystavovalo.

Ako prvé nás zaujali inteligentné hodinky Garmin Chronos, ktoré už vyzerajú ako skutočné hodinky.

Ďalej sme si pozreli produkty pre podniky ale aj osobné použitie

Zaujímavou témou bola tento rok aj 3D tlač

Videli sme aj balenie ESET SmartSecurity 2017, na ktorý sa osobitne pozrieme a nášmu srdcu je blízka fototechnika. Canon EOS 5D Mark IV je naozaj super fotoaparát, hneď sme si ho vyskúšali.

Na stánku firmy Lenovo sme sa zdržali asi najdlhšie. Ukazovali sa tu totiž produkty, ktoré sme zatiaľ videli len na výstave IFA. Bola to rodina nových YOGA notebookov, netradičny YOGa Book tiež herné notebooky od Lenova.

Pozreli sme si aj rodinu odolných smartfónov Evolveo a notebooky od Aceru

A zastavili sme sa aj na stánku firmy Dell, kde boli aj odolné notebooky a BenQ demonštroval bezdrôtový prenos obrazu a zvuku

V rámci nášho mediálneho partnerstva sme vyhodnotili na centrálnom pódiu najlepšie produkty výstavy. O naše hodnotenie bol medzi návštevníkmi záujem. S odolným notebookom od firmy Dell sme realizovali aj crash test naživo priamo na pódiu.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.