Facebook Messenger predstavuje Soundmoji: Vypočujte si ako znejú najznámejšie Emodži

0

Nový prírastok do aplikácie ponúka širší výber spôsobov, ktorými môžete komunikovať so svojimi priateľmi.

Predstavenie Soundmoji prichádza iba deň pred Svetovým dňom emodži. Nová funkcia pridáva prehrávanie zvuku k niektorým z najpopulárnejších emodži. Medzi ne patria napríklad tlieskanie, cvrčky, smiech a bubnovanie. Soundmoji je celkovo 27, ale v budúcnosti sa tento počet pravdepodobne zvýši. Teraz ich nájdete v rovnakej ponuke spolu s klasickými emodži, efektami, nálepkami a gifmi.

V prípade, že nové Soundmoji nemáte v aplikácii Facebook Messenger ešte dostupné, ich fungovanie si môžete pozrieť vo videu na tomto odkaze.

Facebook pracuje na ďalších nových funkciách pre svoje aplikácie. Patria sem exkluzívni priatelia na Instagrame a podpora viacerých zariadení v aplikácii WhatsApp. Spoločnosť tiež pracuje na lepšej integrácii medzi svojimi dvoma sociálnymi sieťami – Facebookom a Instagramom.

Messenger Soundmoji

Facebook Messenger Soundmoji, Zdroj: Facebook

Zdroj: PhoneArena

Prečítajte si aj:

Google zruší dve aplikácie. Zmeny začnú platiť od októbra

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár