Fanúšikovia Javy pozor! Už v novembri prichádza JavaDays 2020 ONLINE

0

Pripojte sa priamo z pohodlia vášho domova 11. – 12. novembra 2020 a sledujte tie najzaujímavejšie prednášky od odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami.

Line-up tohtoročnej konferencie bude nabitý skúsenými československými spíkrami a odznejú prednášky na témy ako Designing APIs for Polyglot World, Algoritmy pre spracovanie štruktúry v relačných databázach, Kotlin, Android & Coroutines, Spring Data REST a množstvo ďalších.

Prečo sa zúčastniť JavaDays 2020 ONLINE? Na jednom mieste sa dozviete aktuálne trendy a získate ucelený prehľad noviniek v Jave, ktorá predstavuje najpoužívanejšiu platformu v podnikovom prostredí už 25 rokov. Okrem toho získate veľa inšpirácií, pozriete si reálne ukážky z praxe a v neposlednom rade zažijete veľa zábavy.

Na názore našich klientov nám záleží, a preto sme konferenciu prispôsobili vašim požiadavkám. Cieľom je, aby ste si odniesli najmä to, čo vám reálne v praxi pomôže. Ak budete mať počas prednášok ďalšie otázky, pripravili sme LIVE chat, kde vám na ne prednášajúci odpovie.

Zaregistrujte sa ešte dnes a pozrite si viac informácií o JavaDays na www.javadays.sk.

Partnerom konferencie je spoločnosť Capco.

Nezabudnite! Ešte stále sa môžete zapojiť do súťaže o 3 vstupy a pamätné tričká zdarma. Prečítajte si podmienky súťaže.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár