Firefox 63 pre Android konečne prinesie podporu režimu obraz v obraze

0

Okrem toho aktualizácia vylepšuje bezpečnosť a stabilitu.

Firefox pre Android sa za posledné mesiace dočkal významných noviniek. Azda najvýznamnejšími novinkami boli Photon UI a nové vykresľovanie jadro kaskádových štýlov Quantum. V ďalšej veľkej aktualizácii sa používatelia dočkajú ešte jednej veľkej novinky v podobe režimu obraz v obraze pre pozeranie videí. 

Režim obraz v obraze však nebude dostupný pre všetkých používateľov. Je totiž nevyhnuté mať mobilný telefón s operačným systémom Android 8.0 alebo novším. Posledné dve veľké verzie Androidu však stále využíva relatívne málo používateľov. Drvivá väčšina používa stále jednu zo starších verzií.

Novinkou je aj podpora kanálov upozornení, ktoré sme po prvýkrát mohli vidieť rovnako s príchodom Androidu 8.0. Firefox 63 je aktuálne v testovacej fáze. Finálnej verzie sa tak dočkáme v najbližších týždňoch. 

Zdroj: AndroidPolice

Prečítajte si aj:

Ukradli vám heslo? Firefox Monitor vám ukáže weby, na ktorých sa to mohlo stať

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár