GeForce NOW je k dispozícii už aj pre Chromebooky

0

Cloudové hranie od NVIDIA expanduje na ďalšiu platformu.

NVIDIA oznámila spustenie beta verzie služby GeForce NOW pre Chromebooky. Tá je odteraz dostupná prostredníctvom webovej stránky play.geforcenow.com, ktorá funguje iba na Chromebookoch. V prípade prístupu z iných zariadení sa objaví chybová hláška.

GeForce NOW poskytuje cloudové hranie vo forme bezplatnej a platenej služby. K 18. augustu 2020 má 4 milióny registrovaných používateľov, pričom NVIDIA nedefinuje, koľko používateľov má aktívne prémiové predplatné.

Cloudové hranie umožňuje hrať na výkon náročné hry aj na zariadeniach, ktoré nespĺňajú hardvérové nároky – príkladom sú ultratenké notebooky, smartfóny, tablety a najnovšie aj Chromebooky. Podporované operačné systémy sú Android, Windows, macOS a Chrome OS.

Ďalšie informácie o GeForce NOW nájdete v tomto článku.

Zdroj: NVIDIA

Prečítajte si aj:

NVIDIA GeForce NOW: Vyskúšajte si hranie cez cloud

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár