HP Elite Dragonfly je notebook s 5G, ktorý vás upozorní, ak ho niekde zabudnete

0

Konvertibilný notebook so špeciálnou technológiou na zmenu citlivosti antény.

Súčasťou sú prémiové technológie ako dostupnosť 5G modulu alebo ochrany displeja proti nazeraniu cudzími osobami – HP Sure View Reflect.

Dragonfly má je prvý notebook na svete, ktorý má až 82 % mechanických častí vyrobených z recyklovaných materiálov. Vstavaná funkcia na lokalizáciu od firmy Tile umožní nájsť váš notebook. Vo verzii Tile Premium vás upozorní, ak ho niekde necháte alebo ho stratíte.

Zaujímavosťou je aj podpora dotykového pera a možnosť magnetického prichytenia o bočnú hranu displeja. Na výber bude viacero konfigurácií a dostupnosť na Slovensku bude od začiatku júla v cene od 1690 EUR. Nebudú chýbať ani procesory Intel Core 10. generácie a podporou vPro.

Prečítajte si aj:

Nový Dell XPS 13: Takmer celú prednú stranu tvorí displej

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>