Do predstavenia vlajkových modelov z radu P20 ostáva iba pár dní. Podľa uniknutých informácií sa máme rozhodne na čo tešiť.

Aby toho nebolo málo, najnovšie informácie z Číny hovoria o neznámom zariadení Huawei, ktoré ako prvé na svete by malo priniesť vnútornú pamäť s kapacitou 512 GB. Podľa parametrov pripravovanej novinky Huawei P20 by sme neboli prekvapení, pokiaľ by sa jednalo o jej ďalšiu pamäťovú verziu.

Na certifikačnom úrade TENAA bol zaznamenaný telefón s modelovým označením NEO-AL00. Ten mal v sekcii pamäť uvedené parametre 6 GB RAM a 512 GB ROM. Podľa typového označenia a opätovnej certifikácii sa skôr prikláňame k ďalšej pamäťovej verzii už existujúceho zariadenia.

Huawei aktuálne nemá vlastné kapacity na výrobu tak veľkej pamäte, aj keď je už blízko, tak je vysoko pravdepodobné, že v zariadení NEO-AL00 sa použila pamäť od Samsungu.

V súčasnosti existujú dva modely telefónov Huawei, ktoré využívajú 256 GB úložisko. Sú nimi Mate 9 Porsche Design a Mate 10 Porsche Design.  Takže sa s vysokou pravdepodobnosťou bude jednať o ďalšie Porsche v portfóliu Huawei. Tentokrát už s objemnou 512 GB pamäťou.

zdroj: gsmarena

Prečítajte si aj:

Huawei P20 Pro by mal ponúknuť 40 Mpx fotoaparát. Unikli ďalšie detaily aj cena

Značky: