Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Počas celého života si budujeme rutiny.

Chodíme do školy a do práce, trénujeme vo fitness centrách, a neustále hľadáme nové, zdravšie spôsoby, ako sa stravovať. Nájsť zdravú rovnováhu medzi týmito aktivitami však nie je ľahká úloha. Aby sme si vybudovali vyvážený zdravý životný štýl, je dobré mať po ruke spoľahlivého smart spoločníka – napríklad novinku v ponuke Huawei, smart hodinky Watch GT 4. Vďaka sérii inovatívnych funkcií vám zjednodušia život a krásny dizajn sa zase dokonale prispôsobí vášmu štýlu obliekania.

Do kancelárie aj do fitness centra

Hovorí sa, že smart hodinky do kancelárie nepatria. Vo všeobecnosti totiž primárnou funkciou smart hodiniek nie je to, aby dobre vyzerali, ale aby poskytovali inovatívne športové funkcie. V prípade Huawei Watch GT 4 však toto pravidlo neplatí.

Už na prvý pohľad je dizajn hodiniek Watch GT 4 iný od typických smart hodiniek. Šesťhranné telo pánskych hodiniek v kombinácii s jedným zo štyroch štýlových remienkov, z nich robí dokonalé spojenie tradičných hodiniek a smart zariadenia. Skrátka neprídu ani dámy. Elegantný okrúhly dizajn s delikátnym rámom pôsobí na zápästí decentne, a vďaka trom elegantným remienkom perfektne doplnia každodenný outfit do kancelárie aj fitness centra.

Pekné aj funkčné

Pekný dizajn však nemusí znamenať kompromis vo funkciách, a model Watch GT 4 je toho rukolapným dôkazom. Hodinky sa totiž môžu pochváliť sériou špičkových funkcií, vrátane pokročilého sledovania GPS (QZSS, GPS, GLONASS, Galileo a Beidou), ktoré používateľom uľahčí monitorovanie ich trasy napríklad počas behu. Navyše, s vylepšeným

dvojpásmovým päťsystémovým a vysoko presným GNSS hodinky zachytia signál aj v miestach, kde by mohlo dôjsť k jeho strate, ako napríklad keď beháte popri konštrukcii mosta. Vďaka tomuto vylepšeniu si môžete byť vždy istý, že sa nikdy nestratíte a váš tréning bude zaznamenaný na 100 percent, od začiatku do konca.

Zdravie na prvom mieste

Zdravie sa začína zvnútra. To si uvedomuje aj výrobca, keďže do hodiniek po prvý krát integroval vlastný tracker kalórií Stay Fit, založený na technológii HUAWEI TruSeen™ 5.5+. Ten vám pomôže sledovať, koľko kalórií skonzumujete, vrátane metrík, ako je príjem kalórií v reálnom čase, aktívne kalórie, kalórie v pokoji a kalorický deficit, dokáže monitorovať kalórie a poskytovať podrobné údaje o vašej fyzickej kondícii. Tým aktívne pomáha udržiavať si zdravý životný štýl.

Kompatibilné s populárnymi aplikáciami

A aby boli vaše tréningy ešte efektívnejšie, hodinky sú kompatibilné s aplikáciami ako Strava, Runtastics od Adidas a Komoot. To ocenia najmä športovci. Vďaka tomu totiž budete mať presné údaje o svojej aktivite a tratiach, ktoré prejdete a budete tak môcť sledovať svoj progres a stanoviť si ciele. A pre tých, ktorí sa chcú hýbať, no nevedia sa rozhodnúť pre aktivitu, hodinky ponúkajú viac ako 18 profesionálnych športových režimov, ktoré zahŕňajú viac ako 100 športových aktivít, navyše podporujú hlasové asistencie pre rôzne športy.

Efektivita, ktorá uľahčí váš život

Okrem športových funkcií vám tieto hodinky pomôžu efektívnejšie riadiť váš každodenný pracovný aj osobný život bez smartfónu. V menu hodiniek nájdete budíky, stopky, časovač, svetlo, hlasového asistenta a s novou aplikáciou kalendára budete mať všetky svoje pracovné aktivity pod kontrolou. Prepínajte hudbu na telefóne zo zápästia, prehrávajte svoje obľúbené skladby priamo na hodinkách, alebo sa odfoťte na prechádzke krásnym výhľadom pomocou diaľkovej spúšte fotoaparátu na hodinkách Watch GT 4. Nezáleží na tom, či pracujete, cvičíte, jete, alebo relaxujete – môžete sa spoľahnúť, že smart hodinky s vami budú vždy držať krok.

Slúchadlá pri kúpe ako bonus

Huawei Watch GT 4 sú na Slovensku v predaji u vybraných maloobchodných partnerov. Pri objednávke do 24. septembra získate ako bonus bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2 v hodnote 49 eur.

Ceny sa líšia podľa jednotlivých verzií remienka a štartujú na sume 249 eur. Podrobnosti nájdete v tabuľke nižšie.

VeľkosťFarba/materiálOdporúčaná maloobchodná cena
HUAWEI WATCH GT4 46 mmČierna249 €
HUAWEI WATCH GT4 46 mmHnedá koža269 €
HUAWEI WATCH GT4 46 mmNehrdzavejúca oceľ349 €
HUAWEI WATCH GT4 46 mmZelená269 €
HUAWEI WATCH GT4 41 mmBiela koža249 €
HUAWEI WATCH GT4 41 mmZlatá299 €
HUAWEI WATCH GT4 41 mmNehrdzavejúca oceľ399 €

Značky: