Hudobný prehrávač PowerAudio Plus je pre Android zadarmo

3

Šanca, ako získať prehrávača hudby zadarmo, no v akcii nebude trvale.

Aktualizované 9. 4. 2020 – Prehrávač už nie je úplne zadarmo. Avšak je dostupný za veľmi nízku cenu. Tá je 0,59 EUR a prehrávač patrí medzi najlacnejšie platené aplikácie bez reklám na prehrávanie hudobných súborov.

Pôvodný článok

Na Google Play sa objavila aplikácia PowerAudio Plus Music Player v akcii. Dá sa stiahnuť zadarmo a nebudete platiť inak pôvodnú cenu 4,29 EUR. Je aj v slovenskom jazyku, má vlastný ekvalizér a všetky možnosti z hudobných prehrávačov. Teda rôzne triedenie hudby vrátane zobrazenia po adresároch.

Podporuje formáty MP3, WAV, AAC, AMR alebo napríklad OGG. Je tu možnosť viacnásobného výberu, zaradenie do vlastného zoznamu prehrávania, odstraňovanie skladieb priamo z prehrávača, možnosť nastaviť skladbu ako zvonenie a ďalšie funkcie. Oceníte aj manažment nastavení v súvislosti so zapojením alebo odpojením slúchadiel.

Prečítajte si aj:

Prehrávač VLC 3.0.7 je bezpečnejší. Aj vďaka Európskej komisii

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

3 komentáre

  1. Ako sorry , ale tak v zľave je stále , navyše slovenčinu som osobne prekladal na tú aplikáciu … Je to od Indického developéra a je to shit … Radšej si stiahnuť Taký Audiovision alebo Už dať peniaze na Poweramp

  2. Zbitočne vyhodíte peniaze ak to kúpite, ja používam Pi Music player, ten je zadarmo a ak má reklamu tak len maličké tenké okno ktoré ničomu nezavadzia. Plus obsahuje aj equalizer a zostrih.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>