IKEA umožňuje inteligentnejšiu domácnosť pre čo najviac ľudí. V októbri sa spustí stanica s technológiou Matter pre inteligentné výrobky s názvom DIRIGERA spolu s novou aplikáciou IKEA Home smart.

Stanica DIRIGERA je vďaka novému softvéru navrhnutá tak, aby ovládala viac segmentov výrobkov a pripojila viac výrobkov ako už existujúca prenosová brána TRÅDFRI. Umožňuje aj novú a pre používateľov intuitívnejšiu aplikáciu IKEA Home smart.

Nová aplikácia sa zamerala na posilnenie a zjednodušenie procesu pripájania nových inteligentných výrobkov do inteligentnej domácnosti. Pridali sa aj možnosti na vytvorenie rôznych scén s prednastavenými funkciami inteligentných výrobkov pre rôzne aktivity a situácie v domácnosti.

S novou stanicou DIRIGERA pre inteligentné výrobky budete schopní pripájať inteligentné výrobky IKEA k systému a riadiť ich individuálne, v súboroch alebo skupinách v novej aplikácii IKEA Home smart.

Spustenie stanice DIRIGERA a novej aplikácie IKEA Home smart sa plánuje v októbri 2022.

Zdroje: IKEA

Prečítajte si tiež

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.