Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Jedna z hlavných tém na výstave CeBIT je Internet vecí (IoT). Spoločnosť Samsung vytvára inovatívny, otvorený ekosystém pre IoT nabádajúci k spolupráci. Pod značkou Samsung Business spoločnosť firma ďalej predstavuje zjednotené portfólio end-to-end podnikových riešení, ktoré sú vytvorené pre konkrétne využitie naprieč oblasťami maloobchodu, školstva, pohostinstva, zdravotníctva, financií a dopravy. Samsung prezentuje svoje B2B technológie a služby na veľtrhu CeBIT 2015 do 20. marca 2015.

Samsung Business: Pripravenosť firiem na Internet vecí

Samsung Business rozširuje a zjednocuje všetky podnikové riešenia spoločnosti Samsung vrátane Samsung KNOX pre správu zabezpečenia a firemnej mobility, riešenia Samsung SMART Signage, tlačové riešenia a ďalšie obchodné riešenia optimalizované pre podniky.

Samsung Business podčiarkuje to, k čomu sa spoločnosť dlhodobo hlási, a to poskytovanie riešení pre podnikanie, ktoré sú charakteristické zabezpečením, kvalitou a spoľahlivosťou. Ako dôveryhodný partner inovácií umožňuje Samsung Business zákazníkom efektívne dosiahnuť ich obchodné ciele.

Riešenie Samsung Business v praxi

Šesť výstavných zón v expozícii spoločnosti Samsung ponúkne návštevníkom rôzne možnosti, ako si jednoducho na vlastnej koži vyskúšať zabezpečené zariadenia, nové riešenia a služby Samsung.

 

Značky: