Internetová televízia Horizon TV od UPC je teraz dostupná aj pre domácnosti mimo pokrytia káblovou sieťou UPC, aj v sieťach iných operátorov.

Internetová televízia Horizon TV, ktorej poskytovateľom je spoločnosť UPC, je oddnes dostupná všade na Slovensku! Výhody a prednosti obľúbenej internetovej televízie, ktorú mohli doposiaľ využívať iba zákazníci v dostupnosti káblovej siete UPC, môžu odteraz využívať všetky domácnosti s pripojením na internet, aj v sieťach iných operátorov. S Horizon TV môžu teraz sledovať až 113 staníc, z toho až 58 v HD kvalite, a samozrejmosťou je 7-dňový TV Archív s ponukou až 55 staníc, ktorý užívatelia získavajú v cene služby. S Horizon TV aplikáciou, ktorú je možné stiahnuť bezplatne, môžu užívatelia sledovať svoje obľúbené programy navyše nielen doma na veľkej TV obrazovke, ale aj na cestách všade na Slovensku a v celej EÚ. A čo je na tom najlepšie – to všetky bez akejkoľvek viazanosti!

Horizon TV je dostupná aj na Android TV a Apple TV

Horizon TV od UPC ponúka domácnostiam možnosť sledovať televíziu súčasne až na troch zariadeniach, a to na televízoroch (cez Chromecast, Airplay, na Android TV a v priebehu niekoľkých dní už aj na Apple TV), ako aj na mobilných zariadeniach (mobil, tablet, PC). Horizon TV je tak optimálnou TV službou pre sledovanie televízie v domácnosti, ale i na cestách vo všetkých krajinách Európskej únie.

Televízia už od 5,90 € mesačne a bez viazanosti

Záujemcovia o Horizon TV si môžu vybrať spomedzi dvoch balíčkov, navyše prvý mesiac môžu službu vyskúšať úplne zadarmo. Balíček Smart ponúka až 48 staníc (31 v HD kvalite) za mesačný paušál už od 5,90 €, a s balíčkom Happy zákazník získava až 113 staníc (58 v HD kvalite) za bezkonkurenčnú cenu od 9,90 € mesačne. Súčasťou balíčka Happy je aj bezplatný prístup do videotéky MyPrime, ktorá ponúka 2 000 seriálových a filmových titulov. V rámci mesačného paušálu zákazník získava tiež prístup k 7-dňovému TV Archívu a za cenu už od 1€ si môže objednať aj niektorý z tematických TV balíčkov. Podrobnejšie informácie o Horizon TV nájdete na stránke https://www.upc.sk/horizontv

„Rozšírením ponuky o internetovú televíziu Horizon TV vychádzame v ústrety domácnostiam mimo pokrytia našej káblovej siete, ktorým naše televízne služby doteraz neboli k dispozícii. Vzhľadom na zvyšujúcu sa obľúbenosť našej mobilnej televízie Horizon Go, ktorá je vedúcou TV službou vo svojom segmente, sme sa rozhodli sprístupniť ju pre všetky domácnosti všade na Slovensku. Sme radi, že Horizon TV je teraz dostupná pre každého s pripojením na internet, vďaka čomu si môžu špičkovú televíziu užívať naozaj kdekoľvek,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Značky: