iPhone 12 vraj nedostane pribalené slúchadlá: Apple chce týmto krokom zvýšiť predaje AirPods

0

Bezdrôtové slúchadlá od Applu patria medzi najobľúbenejšie príslušenstvo na trhu.

Známy analytik Ming-Chi Kuo prišiel s informáciou, že iPhone 12 neponúkne slúchadlá Earpods v základnom balení. To by mohlo používateľov motivovať ku kúpe bezdrôtových slúchadiel, pričom sa špekuluje, že Apple by mohol pri uvedení iPhonu 12 do predaja spustiť promo akciu na slúchadlá AirPods a tým tak naplno využiť absenciu základných slúchadiel v balení.

Predaj bezdrôtových slúchadiel AirPods už dnes generuje miliardové príjmy, avšak Apple očividne vidí v tomto produkte ešte väčší potenciál.

Telefóny iPhone 12 by mali byť dostupné v štyroch modeloch – iPhone 12 ponúkne 5,1-palcový OLED displej za cenu 649 dolárov. iPhone 12 Max bude mať vo výbave 6,1-palcový OLED displej, cena bude 749 dolárov. K dispozícii budú aj Pro modely s trojitým zadným fotoaparátom – 6,1-palcový iPhone 12 Pro za 999 dolárov a 6,7-palcový model Pro Max za 1099 dolárov.

Zdroj: mspoweruser

Prečítajte si aj:

Apple AirPods Pro: Špičkové slúchadlá pre (ne)náročných

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>