Nemecká značka outdoorového vybavenia Ortlieb uviedla na trh nový rad vode-odolných cyklistických tašiek vyvinutých špeciálne do mesta. Teraz si už nemusíte lámať hlavu ako vhodne skombinovať elegantné oblečenie do práce či do školy so športovo vyzerajúcimi cyklistickými doplnkami – aj  taška na bicykel môže vyzerať elegantne.

Nový produktový rad Urban Line ponúka rôzne veľkosti ruksakov od malých 2,5 litrových vreckových tašiek až po brašne s objemom 20 litrov. Čo se týka funkčnosti a vzhľadu, každý si príde na svoje. Niektoré tašky sú určené skôr na mestské prechádzky s minimalistickým retro dizajnom, zatiaľ čo pracovné aktovky stavajú na business klasiku. Každý určite ocení dostatočné množstvo vnútorných vreciek a priestorov na smartfón, kľúče, písacie potreby, knihy, šanóny či notebook. Anatomicky tvarované ramenné popruhy sa pohodlne nosia a spolu s bočnými reflexnými prúžkami zlepšujú bezpečnosť.

Commuer-Bag Urban Line

Do produktovej rady Urban Line je zahrnutá aj obľúbená objemná brašňa Back-Roller, ktorá sa dá využívať do mesta aj do prírody.

Vďaka dômyselnému farebnému vyhotoveniu tmavo šedá či kávovo hnedá a brašne Urban Line dajú ľahko kombinovať. Okrem módneho vzhľadu tašky Ortlieb vynikajú odolnosťou a 5 ročnou zárukou. Všechny výrobky značky Ortlieb sa dajú zakúpit napr.  na www.azub.cz.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.