Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Vzhľadom na nárast počtu prípadov infikovaných osôb na COVID-19 na Slovensku a v záujme znižovania rizika šírenia tohto ochorenia, Slovenská pošta, a.s., naďalej na svojich pobočkách dodržiava účinné protiepidemické opatrenia.

Aby sme ochránili zdravie našich klientov, ale aj zamestnancov, prosíme o trpezlivé a dôsledné dodržiavanie zavedených preventívnych ochranných opatrení. Je potrebné, aby mali klienti pred vstupom do interiérov pošty prekryté horné dýchacie cesty (nos a ústa) a dezinfikovali si ruky dezinfekčným prostriedkom, ktorý je umiestnený pred vchodom na poštu. Na zvýšenie bezpečnosti odporúčame používať vlastné ochranné rukavice, vlastné pero a dodržiavať dvojmetrový odstup v rade. Pri úhrade platieb odporúčame uprednostniť platobnú kartu, aby sa čo najmenej prichádzalo do kontaktu s hotovosťou.

Všetky kľúčové hygienické opatrenia sú viditeľne umiestnené formou piktogramu pred vstupom na poštu. Preventívne ochranné opatrenia, ako aj bezpečné správanie klientov pri využívaní poštových služieb sú zverejnené aj na webovej stránke Slovenskej pošty, a.s., v časti Ochranné opatrenia.

 

Značky: