Komunikácii Home Creditu po novom šéfuje Michal Fila

0

Novým hovorcom a vedúcim internej a externej komunikácie spoločnosti Home Credit sa stal Michal Fila. Okrem styku s médiami je zodpovedný aj za rozvoj a riadenie externej a internej komunikácie na Slovensku a v Českej republike.

Michal Fila

Michal Fila má dlhoročné skúsenosti s prácou v médiách. Prichádza z Českej televízie, kde v posledných rokoch pôsobil na pozícii vedúceho Redakcie spravodajstva TS Brno. Bol tu zodpovedný za spravodajské regionálne vysielanie a na starosti mal aj spravodajstvo pre ČT24 v regióne južnej a východnej Moravy. Kariéru v Českej televízii začínal v brnianskom štúdiu, potom pracoval niekoľko rokov na pozícii šéfeditora ČT24 v Prahe a finále svojej televíznej práce ukončil opäť v Brne. Predtým zbieral skúsenosti v spravodajských redakciách Českého rozhlasu 1 – Rádiožurnálu a Českého rozhlasu Brno, a to od roku 1997.

Michal Fila vyštudoval žurnalistiku na Univerzite Palackého v Olomouci a je tiež absolventom marketingovej komunikácie na Univerzite Tomáša Baťu v Zlíne.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár