Koniec štvorcovej mánie na Instagrame

1

Čerstvá aktualizácia umožňuje nahrávať fotky v režime na výšku alebo na šírku.

Instagramové štvorcové fotky boli, povedzme, ojedinelým konceptom (pokiaľ nepočítame BlackBery). Koncept bol prispôsobený pre displeje smartfónov Apple iPhone z roku 2010. Postupne, keď sa zvyšovalo rozlíšenie displejov a menil pomer strán na smartfónoch a najmä pribúdali rôzne ďalšie modely telefónov,  štvorcové fotky stratili zmysel. Trvalo tak niekoľko rokov, kým sa nepodarený fenomén preklopil na prirodzenejšie vyzerajúce fotky.

Konečne tak môžete nahrávať fotky tak, ako ste ich odfotili bez nežiadúcich orezaní a výberu toho, čo ste síce fotoaparátom zachytili, no do Instagramu sa nezmestí.

insta

Výborná vlastnosť je spojenie filtrov pre obrázky a videá do jednej množiny. Instagram už nerozlišuje medzi fotografiami a videom.

Instagram na Google PlayiTunes Store.

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

  1. Pingback: Instagram a Pinterest: nezmeškajte vlak, marketéri! | SEO blog, ktorý má vkus

Pridaj komentár