Spoločnosť LG koncom mesiaca predstaví svoj nový smartfón. Ten okrem hardvérových vylepšení prinesie aj softvérové zmeny.

Nová nadstavba operačného systému Android má názov LG UX 4.0 a obsahuje viacero noviniek. Jednou z nich je funkcia Quick Shot, ktorá umožní kedykoľvek fotiť. Aj v prípade, že displej telefónu je vypnutý. Stačí dvakrát stlačiť tlačidlo dozadu. Ďalšou novinkou aplikácie fotoaparát je manuálny režim s množstvom nastavení. Používateľ má vďaka nemu získať lepšiu kontrolu nad výslednými fotografiami.

Novinkou je funkcia Smart Bulletin, ktorá združuje informácie a widgety na jednom mieste. LG taktiež upravil funkciu Smart Notice. Tá zobrazuje viac prispôsobené informácie o počasí, cestovaní a notifikácie posiela na základe správania používateľa. Súčasťou novej verzie je aj intuitívnejší kalendár, inteligentnejšia galéria a funkcia Ringtone ID, ktorá automaticky vytvorí unikátne zvonenie pre každého používateľa.

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit