Spoločnosť Logitech rozšírila spôsob, akým ľudia pracujú s počítačmi na cestách, uvedením bezdrôtovej mobilnej myši s názvom Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse. Táto prenosná bezdrôtová myš vám umožní kdekoľvek pracovať na plný výkon.

S technológiou snímacieho senzoru Darkfield Laser Sensor dokáže kompaktná a štíhla bezdrôtová myš Logitech MX Anywhere 2 sledovať pohyb vašej ruky na akomkoľvek povrchu, vrátane skla, a môžete ju tak vziať so sebou kamkoľvek, kde budete chcieť pracovať. Je dostatočne malá, aby sa vám vmestila do akéhokoľvek puzdra, a vďaka pogumovanému povrchu je jej používanie pohodlné aj vtedy, keď musíte pracovať veľmi dlho.

LogitechMXAnywhere23_nowatBezdrôtová mobilná myš Logitech MX Anywhere 2 má dvojakú možnosť bezdrôtového pripojenia k počítačom s operačnými systémami Windows alebo Mac cez pribalený miniatúrny prijímač Pico Unifying alebo prostredníctvom technológie Bluetooth Smart. Navyše môžete myš MX Anywhere 2 spárovať až s troma zariadeniami súčasne a potom jednoduchým stlačením tlačidla Logitech Easy-Switch prepínať, na akom prístroji ju budete chcieť používať – ​​takže môžete s voľnosťou pracovať na svojom stolnom počítači, notebooku alebo tablete kdekoľvek: doma alebo na cestách. Rolovacie koliesko myši MX Anywhere 2 využíva technológiu hyper rýchleho posunu, vďaka čomu môžete ľahko a rýchlo preletieť dlhými dokumentmi alebo webovými stránkami, a následne prepnúť na režim posunu po jednotlivých zúbkoch rolovacieho kolieska, keď potrebujete, aby navigácia vášho pohybu bola čo najpresnejšia.

Podobne ako pri modeli Logitech MX Master je možné bezdrôtovú mobilnú myš Logitech MX Anywhere 2 prispôsobiť osobným potrebám vďaka softvéru Logitech Options, ktorý vám umožní používať ovládanie pomocou gest na počítačoch Mac, aby ste mohli mať všetko ešte lepšie pod kontrolou. Dobíjacia batéria vydrží pracovať až dva mesiace a stačí jediná minúta dobíjania cez USB kábel, aby ste ju mohli používať ďalšie dve hodiny.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že bezdrôtová mobilná myš Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse bude k dispozícii v Európe od augusta za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99 €.

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.