Výhodné refinancovanie pri transfere a konsolidácii pôžičiek od mBank, vďaka ktorému teraz ušetríte na mesačných splátkach, platí len do konca augusta.

Banka garantuje, že výška úroku sa zníži o 2 % oproti úroku najvyššej prenášanej pôžičky a klienti takto priemerne usporia 800 EUR. Výhodou tejto ponuky je okrem zníženej sadzby aj to, že refinancovanie je úplne zadarmo a vybavíte ho jednoducho online bez návštevy pobočky.

„Registrujeme, že v týchto neistých časoch súvisiacich s pandémiou sa ľudia snažia čo najviac ušetriť. Preto sme sa rozhodli vyjsť im v ústrety a túto jedinečnú ponuku predlžujeme až do konca prázdnin. Preniesť k nám možno až desať úverov a klient si nemusí robiť žiadne starosti s papierovaním, dokladaním príjmu alebo s poplatkami navyše. Celý proces je možné vybaviť online z pohodlia domova,“ vysvetľuje Martin Podolák, riaditeľ produktovej a procesnej divízie mBank Slovensko a Česká republika.

Ponuka získania nižšieho úveru sa viaže k refinancovaniu pôžičiek z iných bánk a aj k ich konsolidácii. Pri nastavení novej úrokovej sadzby sa berie do úvahy výška úroku najvyššej prenášanej pôžičky z ktorej sa odpočítajú 2 %. Maximálna výška úroku po refinancovaní je však 9,9 %. Minimálna výška úroku je 3,9 % s poistením splácania pôžičky, bez neho je to 4,9 %. Poistenie úveru teda znižuje úrokovú sadzbu o 1 %.

Podmienkou pre refinancovanie úveru je, aby sa jeho výška pohybovala v rozmedzí od 350 do 24 000 EUR a doba splatnosti bola od 12 do 96 mesiacov. S pôžičkou je možné preniesť aj ďalšie záväzky, ako sú kreditné karty či kontokorent.

Ponuka potrvá do 31. augusta 2021 a viac informácií je možné nájsť na webe mBank.

Článok je pripravený v spolupráci s mBank.