Microsoft má novú To-Do aplikáciu, zruší službu Wunderlist

2

Nová appka má jednoduchý názov Microsoft To-Do.

Microsoft dávnejšie kúpil to-do aplikáciu Wunderlist a v rámci akvizície získal aj jej vývojárov. Tí pracovali na novom projekte, ktorý bol doteraz dostupný iba v rámci súkromného betatestovania. To sa však mení a aplikáciu Microsoft To-Do môžu teraz vyskúšať všetci používatelia s predplatným služby Office 365.

Služba To-Do je dostupná v rámci webového rozhrania a vo forme mobilnej aplikácie pre iOS, Android a Windows 10 Mobile. Ide o klasický pripomienkovač, do ktorého si môžete značiť úlohy, pripomienky, zoznamy a ďalšie povinnosti. Služba by v sebe mala obsahovať to najlepšie z aplikácie Wunderlist a aj kvôli tomu ju Microsoft v budúcnosti plánuje zrušiť.

Pokiaľ teda používate Wunderlist, pripravte sa na prechod do služby Microsoft To-Do, prípadne do niektorej z konkurenčných aplikácií.

Microsoft To-Do

Zdroj: To-Do

Prečítajte si aj:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

2 komentáre

Pridaj komentár