Microsoft vydal novú záplatu na problémy s tlačou

0

Snáď sa neobjavia ďalšie problémy.

Hardvérové ťažkosti po aktualizáciách sú bežnou záležitosťou, objavujú sa v nadväznosti na vydané aktualizácie. O tom, že mnohým nefungovala tlač alebo vyhľadanie zariadení, sme už informovali. Microsoft ale prichádza s novou záplatou, ktorá by tieto problémy mala opraviť.

Jej označenie je KB4568831 a obsahuje nápravy viacerých chýb. Okrem riešenia problémov s tlačiarňami niektorých značiek by mala priniesť nápravu v oblasti internetového pripojenia pre LTE modemy. To vtedy, ak ste prešli z verzie 1909 na verziu 2004 a zaznamenali ťažkosti.

Najlepším riešením je počkať až vám aktualizáciu navrhne samotný proces Windows Update. Stiahnuť si ju môžete aj zo služby Windows Update Catalog.

Zdroj: Microsoft, BetaNews

Prečítajte si aj:

Windows 10 oslavuje 5. rok od svojho vzniku

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár