Microsoft vydal opravu pre sieťové pripojenie vo Windows 10

0

Microsoft zareagoval rýchlo.

Opravu na problém so sieťovým pripojením, o ktorom sme informovali, vydal mimo plánované aktualizácie. Okrem toho, že sa chyba týkala bezprostredne operačného systému Windows 10, dotkla sa aj aplikácií tejto firmy. Chybou boli totiž čiastočne zasiahnuté aj aplikácie Microsoft Teams, Microsoft Office, Microsoft Office 365 a Microsoft Outlook.

Server MSPoweruser informuje o vydaní aktualizácie s číslom KB4554364 pre systémy od verzie Windows 10 1709. Od tejto verzie sa prejavuje chyba s ukazovateľom o nedostupnosti internetového pripojenia, hoci pripojenie je funkčné.

update calatog

Ak sa vám ešte aktualizácia neukázala pri manuálnej kontrole v časti Nastavenia – Aktualizácia a zabezpečenie, môžete ju stiahnuť zo služby Microsoft Update Catalog. Na tejto stránke nájdete výpis verzií operačného systému. Kliknite na vašu verziu a na zobrazenej stránke nižšie nájdete v tabuľke prístup k tomuto katalógu priamo.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Staršia verzia Windows 10 dostáva rozšírenú podporu

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>