Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Importérska spoločnosť M Motors SK s.r.o. predstavuje ďalšiu z obľúbených limitovaných edícií, ktorá sa tentoraz týka ikonického pick-upu Mitsubishi L200 v lifestylovej verzii BLACK EDITION.

Black Edition je určená pre všetkých milovníkov expresívnejšieho dizajnu vďaka štýlovým čiernym prvkom, ktoré dodávajú modelu L200 luxusnejší a športovejší nádych nielen pri pohľade zvonku, ale aj v interiéri.

Exkluzívna limitovaná edícia pick-upu Mitsubishi L200 BLACK Edition s výkonným motorom 2,4 DI-D MIVEC (133 kW/181k) a sofistikovaným pohonom 4×4 Super Select-II, redukčnou prevodovkou systému pohonu všetkých kolies 4WD s uzávierkou zadného diferenciálu je vybavená štýlovými 17″ diskami kolies z ľahkých zliatin v čiernej farbe a ďalšími štýlovými doplnkami ako je čierna mriežka chladiča a ochranný kryt predného nárazníku, čierne lemy blatníkov, čierne kryty vonkajších spätných zrkadiel, čierne kľučky dverí, čierne nástupné prahy a čierny nástupný nárazník vzadu.

Bohatú lifestylovú výbavu dopĺňajú xenónové predné svetlomety s integrovanými ukazovateľmi smeru či inteligentný systém bezkľúčového ovládania centrálneho zamykania s tlačidlom START/STOP.

Black Edition je v ponuke v troch farebných odtieňoch laku karosérie – v bielej (Pearl White), šedej (Titanium Grey) a čiernej (Black Mica).

Adrián Markusek, Country Manager M Motors SK s.r.o. pri tejto príležitosti uviedol: „Som rád, že okrem pracovnej verzie pick-upu Mitsubishi L200, ktorá je neúnavným ťahúňom pripraveným na všetky pracovné výzvy v teréne a ktorá je obľúbená najmä medzi vodohospodári, energetikmi, plynármi, lesníkmi či medzi našimi „hobby“ zákazníkmi z radov poľovníkov a rybárov, teraz našu ponuku rozširujeme o lifestylovú limitovanú edíciu v podobe Mitsubishi L200 Black Edition, ktorá je určená pre zákazníkov túžiacich po praktickom pick-upe so športovejšou a luxusnejšou tvárou. A pretože sa jedná o limitovanú edíciu, každý zákazník tak získa nielen tradičný komfort a skvelé úžitkové vlastnosti, ale zároveň aj výnimočné a atraktívne vozidlo.“

Mitsubishi L200 BLACK Edition teraz s cenovým zvýhodnením až 4 400 EUR a so zárukou 5 rokov priamo od výrobcu.

Značky: