Mobilný router s powerbankou

0

Kingston MobileLite Wireless G3 je mobilný router, ktorý v sebe spája viac funkcionalít.

Tou prvou je zároveň funkcia powerbanky. Má totiž vlastné napájanie a vďaka integrovanému akumulátoru s 5400 mAh kapacitou je vhodný na nabíjanie iných zariadení. Okrem toho má na tele USB port na pripojenie napríklad flashdisku alebo v našom prípade externého disku. Tiež aj SDXC slot na vloženie pamäťovej karty do kapacity 64 GB. No a ak nerátame microUSB konektor na nabíjanie samotného zariadenia, je tu ešte ethernetový port. Tým môžete priviesť signál do routera a mať tak internet napríklad v hoteli, kde ste získali vysokorýchlostné pripojenie cez kábel. Takže ide o jednoducho použiteľný spôsob, ako si spravíte zo zariadenia Access Point. Vynikajúca vec na cestovanie, pretože so sebou nenosíte len router ale zároveň powerbanku.

Zapožičal: Kingston
Cena: 49 EUR

Tento článok vyšiel aj v tlačenom aprílovom vydaní TOUCHIT č. 3/2016, preto sa niektoré skutočnosti uvedené v článku, môžu odlišovať oproti aktuálnemu dátumu publikovania.

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár