Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Počas Lenovo Tech World ‘21 predstavil Sergio Buniac, SVP spoločnosti Lenovo Mobile Business Group a prezident spoločnosti Motorola, spolu s ďalšími kľúčovými predstaviteľmi spoločnosti Motorola skúsenosti, ktoré posilnia postavenie spotrebiteľov, transformujú a uľahčia spôsob interakcie s technológiami.

Technológie sú v centre nášho každodenného života a stali sa ešte dôležitejšie v dnešnej  novej realite. Či už pracujeme z domu alebo  cestujeme po svete, viac ako kedykoľvek predtým sme závislí na technológiách, ktoré nás udržujú v spojení s ľuďmi a zabávajú nás.

Tu sú niektoré z najdôležitejších noviniek spoločnosti Motorola na Lenovo Tech World ‘21:

Uvoľnite silu svojho smartfónu

Smartfóny sa stali oveľa viac než len nástrojom komunikácie – sú centrom informácií, zábavy, produktivity a dokonca aj vytvárania obsahu. Motorola tomu rozumie a berie to do úvahy v procese návrhu a vývoja. Práve tento prístup zameraný na spotrebiteľa pomáha spoločnosti napredovať v prinášaní zmysluplnejších inovácií.

A ako lepšie pozdvihnúť tieto skúsenosti na vyššiu úroveň a demonštrovať tento záväzok, než ich priniesť na veľkú obrazovku s Ready For platformou, ktorá posilní zážitok z vášho smartfónu prepojením s viacerými obrazovkami* a bezproblémovou spoluprácou s počítačmi Lenovo.

Spolu s Lenovo prináša Motorola na trh jednotné zážitky. Napríklad vďaka Ready For teraz môžete pripojiť svoj telefón k monitoru, počítaču a dokonca objavovať AR pomocou inteligentných okuliarov Lenovo ThinkReality A3.*

Nová éra nositeľnej technológie

Okrem technológie Ready For predstavila Motorola aj novú éru nositeľných zariadení, poháňaných technológiou 5G, ktoré zmenia spôsob, akým komunikujeme so svetom okolo nás.

Pri pohľade na svet, v ktorom sa môže smartfón bez problémov pripojiť k účelovo riadeným displejom, počítačom a okuliarom, Motorola pokračuje v napĺňaní potrieb spotrebiteľov.

Všetci chceme prenosnejší smartfón – niečo, čo sa dá ľahko vložiť do vrecka alebo ľahko nosiť bez toho, aby vás to zaťažilo. Počas Tech World predviedla Motorola nositeľný 5G formát, s ktorým budete neustále pripojení a ktorý vám umožní zobrazovať obsah na väčších obrazovkách.

Video s ukážkou si môžete stiahnuť tu.

Bezproblémové nabíjanie prostredníctvom bezdrôtovej energie

Na Tech World ‘21 spoločnosť Motorola predstavila aj spoluprácu so spoločnosťami GuRu Wireless, Inc. a Salom Electric Co., ktorá má v budúcnosti priniesť bezdrôtové napájanie Motorola smartfónov, čo predviedla aj ukážkou nabíjania. Používateľom to umožní nabíjať viac telefónov súčasne bez obmedzenia káblov alebo nabíjacích podložiek, takže môžu zostať v spojení bez ohľadu na okolnosti.

Aj keď bolo toto partnerstvo oznámené už začiatkom tohto roka, prezentácia opäť zdôraznila spoločný pokrok smerom k transformácii spôsobu nášho života a poskytnutiu slobody a flexibility spotrebiteľom tým, že ich zariadenia budú nabité.

Video s ukážkou si môžete stiahnuťtu.

S každým z týchto konceptov, platforiem a skúseností Motorola pokračuje v svojom poslaní dodávať zmysluplné a inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú mobilitu, prenosnosť a celkové pohodlie pre spotrebiteľov. A keď sa pozrieme dopredu, spoločnosť Motorola prinesie zariadenia a riešenia zákazníkom ako One Lenovo.

Pre ďalšie novinky z Lenovo Tech World ’21 navštívte stránku: https://techworld21.lenovo.com/

Značky: