Môže za spomalenie Windows 10 najnovšia aktualizácia?

0

Microsoft stojí pred neľahkou úlohou.

Objaviť, čo presne spôsobuje jedna z najnovších aktualizácií KB4559309, ktorá priniesla aj prehliadač Edge s jadrom Chromium. Server BetaNews priniesol správu o možnom spomalení PC. Situácia sa teda sčasti mení a náhodné reštarty nie sú typickým príznakom nejakej chyby spôsobenej novým aktualizačným balíkom. Spomalenie počítača však tiež nebude problém, ktorý sa dá vnímať pozitívnejšie.

Objavil sa komentár, ktorý hovorí o pomalšom rozpoznávaní USB diskov. Po pripojení trvá podstatne dlhšiu dobu, kým ho systém rozpozná a pripojí tak, aby sa dal používať.

Microsoft zatiaľ nemá odpovede a bude skúmať, či je to skutočne záležitosť spomínaného aktualizačného balíka. Ak problémy pretrvávajú, odporúča obnoviť systém na základe bodu obnovenia pred inštaláciou aktualizácie. Samotná sa odinštalovať nedá, keďže je označená ako vyžadovaná.

Zdroj: BetaNews

Prečítajte si aj:

Prehliadač Edge je dostupný pre Windows 7 a 8.1

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>