Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť MSI predstavuje grafickú kartu GeForce GTX TITAN X. Karta je vybavená najvýkonnejším GPU, NVIDIA Maxwell GM200 s 3072 CUDA jadrami a 12 GB GDDR5 pamäťou na 384-bitovej zbernici.

Je tak pripravená ľahko zvládať hry v 4K rozlíšení. Plný potenciál karty sa dá dosiahnuť pomocou OC utility MSI Afterburner a ladením frekvencie GPU i pamäti tak možno objavovať skutočné limity tohoto zariadenia. MSI GeForce GTX TITAN X je jasnou voľbou pre high-end hráčov.

Ladění výkonu pomocou MSI Afterburner

MSIAferBurnerPomocou OC utility MSI Afterburner môžete upravovať frekvencie GPU i pamäti a ladiť tak maximálny výkon pre najnovšie hry. TITAN X je vybavený pokročilým riadením otáčok ventilátorov na základe teploty GPU a ponúka tak tiché prevádzkové vlastnosti. Afterburner umožňuje monitorovanie a ovládanie grafickej karty aj zo smartfónov, podporuje funkciu na záznam videa Predator a v kombinácii so záťažovým nástrojom Kombustor umožňuje dostať z karty maximum. Pre viac informací o MSI Afterburner navštívte webovú stránku: gaming.msi.com/afterburner

 

Technické parametre

Označenie MSI GeForce GTX TITAN X
GPU GM 200
Jadrá3072 CUDA jadier
Frekvencia GPU 1000 MHz / 1075 MHz (Base/Boost)
Frekvencia pamäti/zbernice7010 MHz (384 bit)
Veľkosť/typ pamätí12 GB / GDDR5
TDP 250 W
Rozmery280 × 111 × 36 mm

Značky: