Muž v USA si nechal vytetovať logo T–Mobile, aby dostal zadarmo iPhone 8

0

Existuje množstvo silných príbehov, skrývajúcich sa za rozličnými tetovaniami, no iba na konci jedného z nich je, minimálne pre túto chvíľu, šťastný majiteľ nového iPhonu 8.

Existuje kvantum obľúbených motívov, znakov, postáv či zvierat, ktorými si ľudia dobrovoľne spôsobia bolesť, aby vo výsledku nosili na svojom tele navždy niečo, čo obdivujú, čo ich vystihuje, alebo sa im jednoducho páči. Reč je o tetovaní, ktoré niektorí nekonečne milujú a iní ho zas zatracujú. Ak patríte medzi ľudí, ktorí oľutovali rozhodnutie dať sa potetovať, či už z dôvodu, že “moja milovaná Zuzka” už 5 rokov nie je vašou priateľkou, alebo v krátkom a dokonca rýmujucom sa motte “Žy svoj sen, každí jeden deň” dokázal tetovač, ktorého ste videli prvý a posledný krát v živote spraviť hneď dve gramatické hrúbky, vedzte, že na svete existuje aj človek, ktorý si kvôli novému iPhonu dokázal dať trvale vytetovať na predlaktie logo svojho obľúbeného magentového operátora.

Tento človek žije v Arizone a verte či neverte, myšlienka štýlového ružového tetovania vznikla údajne v jeho hlave. Ako presne sa teda k svojmu vytúženému zariadeniu od Apple Philip Harrison dopracoval? Prostredníctvom sociálnej siete Twitter vyzval generálneho manažéra T–Mobile v USA, Johna Legereho, na túto uletenú stávku. Tá znela jednoducho a jasne. Výmenou za iPhone 8 si nechá natrvalo vytetovať logo na predlaktie. John Legere, vedomý si marketingovej sily tejto stávky i faktu, že Harrisonovo predlaktie bude po zvyšok jeho života reklamným banerom spoločnosti, na ňu pristúpil. Netrvalo dlho a lojálny zákazník si skutočne logo na predlaktie nechal vytetovať.

“Stále tomu nemôžem uveriť. Je skvelé, že budete mať logo T – Mobile navždy pri sebe! Uži si svoj telefón”!, reagoval John Legere nadšene. Zároveň prisľúbil, že Philip sa už čoskoro na svoj nový iPhone môže tešiť a skutočne ho zadarmo dostane. Z našej strany môžeme len uznanlivo dodať, že to bol od tohto Arizončana skutočne odvážny počin a sme za neho zároveň radi, že na to nešiel cez predaj jednej z obličiek. A čo vy? Čo všetko by ste boli ochotní spraviť, ak by ste výmenou za to dostali iPhone 8 úplne zadarmo?

Zdroj: Cult of Mac

 

Mohlo by vás zujímať:

Apple je čoraz obľúbenejší. Až 64% Američanov vlastní aspoň jeden jeho produkt

 

 

O autorovi

Som nadšencom športu, dobrého jedla a noviniek z oblasti IT. S jednou z mojich vášní som sa rozhodol podeliť s ostatnými a tak píšem pre TouchIT. Venujem sa prioritne smartfónom, no sem tam zablúdim aj do iných oblastí.

Pridaj komentár