Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť TP Vision, výrobca televízorov Philips, zahájila predaj prvých televízorov z modelového séria pre rok 2019. Už teraz si môžu zákazníci zakúpiť základné modely 24PHS4304 a 24PHS4354. Ide o malé, 24-palcové televízory s rozlíšením HD. Model 4304 má čierny rámik, model 4354 má dizajnový biely rámček a hodí sa tak napríklad ako druhý televízor do kuchyne.

Technológia Pixel Plus HD v týchto modeloch optimalizuje kvalitu obrazu. Výsledkom je ostrý obraz s výborným kontrastom. A to či už sledujete seriál či film zo streamu online alebo pomocou káblového či pozemného vysielania. Televízor ponúka základnú konektorovú výbavu – okrem iného dva HDMI vstupy, USB, VGA či audio vstup na slúchadlá. TV prehrá väčšinu najčastejších formátov videa, ako je AVI, MKV alebo MP4. Podporuje aj nové vysielanie DVB-T2 HEVC.

Tento malý a skladný televízor, ktorý sa hodí na cesty alebo ako druhý televízor do spálne, detskej izby či kuchyne, možno zakúpiť už za 169 EUR . Na ďalšie modely sa môžu slovenskí zákazníci tešiť v priebehu ďalších mesiacov.