Od 21. do 23. mája 2024 sa uskutoční 22. ročník TechEdu, najväčšej československej IT konferencie, ktorá je každoročne miestom stretnutia pre popredných odborníkov v oblasti informačných technológií. Tento rok konferencia prebehne v hybridnom formáte, čo umožní účastníkom zúčastniť sa buď osobne v Prahe, alebo online.

Na konferencii bude prezentovaných viac ako 45 prednášok od špičkových spíkrov zo Slovenska, Česka a zahraničia. Hlavné témy tohto ročníka zahŕňajú bezpečnosť produktov Microsoft, správu a optimalizáciu IT infraštruktúr, najnovšie inovácie v technológiách ako .NET 8, Azure OpenAI, Blazor, Microsoft Fabric, novinky v C# 12 a mnoho ďalšieho. Kompletný program konferencie nájdete na webovej stránke konferencie.

TechEd je určený pre IT profesionálov, databázových expertov, vývojárov a odborníkov na bezpečnosť, ako aj pre všetkých, ktorí majú záujem o posledné novinky a inovácie v oblasti technológií.

Pre účastníkov v Prahe je pripravené občerstvenie počas celého dňa, TechEd párty, možnosť osobnej komunikácie s prednášajúcimi, drobné darčeky a šanca získať tričko konferencie zadarmo. Online účastníci majú zaručenú možnosť interaktívneho zapojenia sa do prednášok a prístup k archívu prednášok až na 14 dní.

TechEd je viac než len konferencia, je to príležitosť na vzdelávanie, networking a inšpiráciu v dynamickom a neustále sa meniacom IT svete. Zaregistrujte sa ešte dnes, aby ste nezmeškali túto jedinečnú udalosť!

TechEd organizuje GOPAS, líder v oblasti IT vzdelávania v strednej Európe. Viac informácií o konferencii a možnosti registrácie nájdete na oficiálnej webovej stránke: www.techedsr.sk.

Zistite, ako požiadať o finančný príspevok na naše školenia od Úradu práce, sociálnych veci a rodiny TU.

Článok bol uverejnený v rámci mediálnej spolupráce.

Prečítajte si aj:

Značky: