[Aktualizované] Naživo z CES: Takto vyzerajú nové smartfóny Samsung Galaxy A3 a A5

2

Samsung Galaxy A3 a A5 sú nové prírastky do rodiny telefónov Galaxy.

Do článku sme pridali video priamo z výstavy CES 2017.

Aby ste ich čo najľahšie rozpoznali a odlíšili od minuloročných modelov, majú označenie (2017). Poznáte ich však aj podľa toho, že ich poznávacím znakom sú nové trendy. Predstavenie týchto telefónov sme už na našej stránke publikovali. Obidva modely – Galaxy A5 s uhlopriečkou 5,2″ a Galaxy A3 s uhlopriečkou 4,7″ – budú pre slovenských zákazníkov dostupné od 3. februára 2017 za odporúčané maloobchodné ceny 429 € (A5) a 329 € (A3). 

Teraz prinášame detailný pohľad, ako telefóny vyzerajú. A to priamo z ich predstavenia v Las Vegas, presne v štýle „ako by ste tam boli s nami“.

V skratke ešte uvádzame, že ide o vynikajúce smartfóny pre tých, ktorí chcú niečo lepšie od Samsungu. Zároveň sú vhodné práve pre tých, ktorí nechcú dať 700 / 800 EUR za S-kovú sériu telefónov Galaxy.

Porovnanie technických parametrov verzií 2016 a 2017

Fotogaléria

Na článku spolupracovali Ondrej Macko a Roman Kadlec, Las Vegas.

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

  1. Pingback: Nové smartfóny radu Samsung Galaxy A (2017) mieria na slovenský trh | TOUCHIT

  2. Pingback: Samsung Galaxy A3 aj A5 (2017) sme testovali aj pri potopení vo vode. Vydržali? | TOUCHIT

Pridaj komentár