Nokia 8.3 5G dostane Android 11

0

Spoločnosť HMD Global, výrobca telefónov Nokia pre slovenských zákazníkov uvoľnila aktualizáciu na Android 11 pre aktuálne najvyšší model v ponuke Nokia 8.3 5G.

Ten ponúka jedinečný severský dizajn, špičkové fotografické schopnosti, profesionálny záznam videa, výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 765g a v neposlednom rade rýchle pripojenie vďaka plnej podpore 5G konektivity.

Táto aktualizácia je začiatok postupného uvoľňovania nového systému pre všetky aktuálne modely na trhu. Telefóny Nokia v uplynulých rokoch vždy obsadzovali prvú priečku percentuálneho podielu aktualizácií portfólia a na to hodlá výrobca nadviazať aj tento rok. Nokia telefóny sú tak stále lepšie.

Nokia 8.3 5G je dostupná exkluzívne u predajcu Datart vo verzii 8 GB RAM a 128GB úložiskom vo farebnej variante polar night za akčnú cenu 499 eur.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár