Nostalgia s Windows 95 a guľôčkovou myšou

0

História firmy Microsoft vo vás vyvolá skutočnú nostalgiu.

Video, ktoré zdieľal používateľ s menom WalkingCat na Twitteri, ukazuje historický vývoj a najzaujímavejšie okamihy firmy. Počnúc dňom 26. apríla 1983 až po súčasnosť uvidíte vývoj vecí, nielen operačného systému ale aj hardvérových produktov tejto firmy.

Windows Terminal

Samotná firma má svoju nostalgickú chvíľku už dlhšie. Minulý rok ukázala tematicky ladený Windows 1.11 s námetom seriálu Stranger Things. Na obrázku vyššie môžete vidieť Windows Terminal, ktorý je obohatený o efekt zobrazenia na CRT monitore.

Video je zaujímavé nielen prezentáciou firemných produktov ale aj dobovými plagátmi (napríklad na film ET, Top Gun, Jurský Park atď.). Zbystrite pozornosť a všimnite si na videu viac takto charakteristických vecí.

Zdroj: BetaNews

Prečítajte si aj:

Koniec pre Windows 7: Návod ako pokračovať a čo robiť ďalej

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>