Nové vydanie časopisu TOUCHIT už nájdete v novinových stánkoch. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať cez mobilnú aplikáciu už teraz. Objednajte si ročné predplatné od 19,90 eur teraz aj s  užitočnou príručkou Začíname so smartfónom. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

V novom čísle sa pripravujeme na Vianoce. V našej vianočnej poradni vám pomôžeme vybrať darčeky pre každého, muža, ženu, deti, starých rodičov či do domácnosti. Rovnako odporučíme televízory, na ktorých by sa vám mohli lepšie pozerať vianočné rozprávky a pomôžeme aj s výberom fitness hodiniek či náramkov.

Detailne analyzujeme aj vianočné ponuky telekomunikačných operátorov. Zavedieme vás aj do tovární budúcnosti, pozrieme sa aj na inteligentné osvetlenie v Likavke.

V novom vydaní TOUCHIT sa pozrieme aj na pole internetových prehliadačov a zákonov, kde sa začali odohrávať veľké zmeny. Prinášame veľký článok o boji za súkromie na internete. Samozrejme sme nezabudli ani na test smartfónov, notebookov či tabletov.

Naši čitatelia si budú môcť úplne zadarmo stiahnuť úplnú verziu Ashampoo Home Design 5.

V našich súťažiach môžete zase vyhrať atraktívne ceny: klávesnicu Logitech, reproduktor Hoco SB5 či skener filmov CamLink. Zapojte sa do súťaží tu.

Využite teraz našu mimoriadnu ponuku ročného predplatného spolu s príručkou Začíname so smartfónom. 

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch  za 2,49 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dozviete v najnovšom čísle TOUCHIT.

Najlepšie video so smartfónom

Výbava v súčasných smartfónoch sa už dostala do etapy, keď sa so smartfónom dá pripraviť profesionálne vyzerajúce video. My sme kombinovali Samsung Galaxy S10 Plus s gimbalom DJI Osmo Mobile 3 pričom sme použili aj ďalšiu výbavu. Popisujeme aj strih videa na mobile a naše skúsenosti s natáčaním videa čisto smartfónom.

Skutočná vojna o súkromie sa práve začala

Na poli internetových prehliadačov a zákonov sa začali odohrávať veľké zmeny. Mnohé softvérové a internetové firmy na zmenu trhovej situácie reagujú a kyvadlo akcie a reakcie sa začína práve nachyľovať na druhú stranu. Vaša reakcia a podpora bude dôležitá práve teraz. Prinášame veľký článok o boji za súkromie na internete.

Najlepšie vianočné darčeky pre neho, pre ňu a pre nás

Toto vydanie TOUCHIT je už ladené ako vianočné. Zamysleli sme sa teda nad tým, čo by z oblasti IT potešilo muža, ženu, deti, starých rodičov a domácnosť a prinášame vám užitočné tipy. Na tento článok voľne nadväzuje vianočný test televízorov, inteligentných hodiniek a hernej výbavy. Zároveň máme pre vás aj výber vianočných aplikácií.

14-palcové notebooky na cestovanie

V tomto teste nájdete trojicu notebookov vhodných na časté prenášanie. Majú dostatočne silný výkon a nie sú to len obyčajné notebooky v malom rozmere. Notebook s rozmerom uhlopriečky 13,3 palca je pritom ideálny na cestovanie. Naproti tomu 14-palcový model je vhodnejší ako univerzálny kancelársky notebook. No ak vám nevadí vám väčší rozmer, najlepšie sa oplatí 15,6-palcový model. Všetko nájdete v našom teste.

Využite teraz našu mimoriadnu ponuku ročného predplatného spolu s príručkou Začíname so smartfónom. 

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch  za 2,49 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  

 

Značky: